Trzydziesty września to zdecydowanie niezapomniany dzień dla Naszych chłopców. Po fantastycznych zajęciach rozpoczęliśmy świętowanie w świetlicy szkolnej. W pierwszej kolejności złożyłyśmy chłopcom życzenia oraz wręczyłyśmy krawaty „Super Chłopaka”. Następnie dostali certyfikaty zaświadczające o ich  wyjątkowości.

PHOTO-2021-10-02-13-20-28

Później poprosiliśmy ich aby zastanowili się gdzie odbyłaby się ich wymarzona, męska podróż. Każdy z nich zastanowił się gdzie chciałby się wybrać ze swoim przyjacielem i opowiedział trochę o swojej podróży.

PHOTO-2021-10-02-13-21-48

Na każdą wycieczkę trzeba się odpowiednio przygotować, zapakować walizkę (a w niej dobry humor). Nasze dziewczynki,
w zależności od kierunku i celu wyprawy wybierały dla chłopców rekwizyty, które były niezbędne w podróży m.in. przeciwsłoneczne okulary oraz nakrycia głowy. Panowie w ramach podziękowań wysłali dziewczyny do Paryża.  Zabawa przyniosła dzieciom wiele śmiechu a wszystkie podróże zostały uwiecznione na zdjęciach.

3

W tym dniu odbyły się również zawody sportowe. Nasi chłopcy wykazali się niesamowitą wytrwałością oraz poprawnością
w wykonywaniu ćwiczeń. Ciężko było wybrać zwycięzców i wszyscy zostali nagrodzeni słodkościami za ducha walki.

PHOTO-2021-10-02-13-22-32

W trakcie zawodów dziewczynki tworzyły piękne laurki dla taty, brata oraz innych znanych im chłopców.

PHOTO-2021-10-02-13-23-18

Zabaw i gier nie było końca. Odbył się również turniej piłki nożnej. Nasi mali mężczyźni grając w piłkarzyki pokazali co oznacza prawdziwa gra fair play. Dziewczynki sędziujące mecz nikomu nie wręczyły żółtej kartki.

4

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wyjątkowego dnia!