W naszej szkole wierzymy, ba, mamy mnóstwo dowodów na to, że Uczniowie mają wiele talentów i fantastycznych zdolności. By pomóc im w ich odkrywaniu i rozwijaniu, nasi nauczyciele organizują wiele różnorakich konkursów, tworząc tym samym odpowiednie warunki do rozwoju i dostarczając ogrom wsparcia utalentowanym uczniom i uczennicom naszej szkoły. Przygotowanie konkursu to niełatwa sprawa, jednak radość towarzysząca dzieciom podczas wręczania nagród jest nieoceniona.

W ostatnim czasie, w naszej szkole odbywało się wiele konkursów, w których mogli uczestniczyć zarówno uczniowie młodsi
z klas 1-3, jak i starsi oraz licealiści. Jednym z nich był szkolny konkurs fotograficzny „Daleko, a tak blisko”. Wziął w nim udział Karol Leśko z klasy 1a. Poniżej można zobaczyć fotografię, którą przesłał w ramach ww. konkursu. Karolkowi należą się specjalne, serdeczne podziękowania za pomysłowe zdjęcie i udział w konkursie! 

1

W ramach szkolnych obchodów Frankofonii zorganizowane zostały: Festiwal Młodych Francuskich Talentów, szkolny konkurs plastyczny pt. „Symbole Francji” oraz konkurs na najlepsze przebranie w barwach Francji w dn. 30.03 br. We wtorek 12 kwietnia odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego. Wyniki przedstawiają się następująco, a zdjęcia z wręczenia nagród oraz konkursowe prace można zobaczyć tutaj.

2

 

Nie można zapomnieć o cudnej pracy Eweliny Arlet-Głowackiej z klasy 7a, która w ww. konkursie otrzymała wyjątkową nagrodę specjalną!

Zachęcamy wszystkich uczniów, tych młodszych i tych starszych do brania udziału w kolejnych, szkolnych konkursach. Wszystkim laureatom i laureatkom serdecznie gratulujemy!