W klasie 2a w minionym tygodniu przystąpiliśmy do rzetelnej nauki i pracy, żegnając tym samym wakacyjne chwile. Opowieści o letnich przygodach i wyjazdach Drugoklasiści przedstawiali zarówno w postaci ustnej, jak i w formie artystycznej.  Przez kilka dni po powrocie do szkolnej ławki Uczniowie chętnie opowiadali o swoich wakacyjnych przeżyciach, prezentowali również różne pamiątki z podróży. Na znak odchodzącego lata wykonali także prace plastyczne, które obecnie pięknie zdobią salę lekcyjną i przypominają o niezapomnianych, letnich momentach.

IMG_5676

Drugoklasiści wykonali recyklingowe żaglówki z pudełek po twarożku. Na papierowych żaglach każdy Uczeń ilustrował jakieś miejsce, które widział podczas wakacji, a na odwrocie zapisał jego nazwę. W ten sposób Drugoklasiści przypomnieli sobie iż nazwy miejscowości zawsze zapisujemy wielką literą.

Oprócz tego, Uczniowie klasy 2a wykonali papierowe aparaty, w których zamieścili maleńkie rysunki imitujące zdjęcia z ich wakacyjnych podróży. Krótko mówiąc – wszystko wskazuje na to, że wakacje Drugoklasistów były naprawdę udane!

IMG_5740

Oby równie udany okazał się nowy rok szkolny 🙂

Zapraszamy do galerii zdjęć.