Klasy 5 oraz 7 wybrały się 10 czerwca do NCK na musical „Aladyn”, w którym występowała uczennica naszej szkoły – Lena Chwyć. Uczniowie z zapartym tchem oglądali niesamowite występy na scenie, słuchali pięknych piosenek, co pozwoliło na chwilę przenieść się do magicznego świata Aladyna i Dżasminy. Lenie gratulujemy wspaniałego występu!