Uczniowie z klasy 5a w środę przed zakończeniem roku szkolnego zwiedzili Bazylikę Archikatedralną na Wawelu. Dzieci zobaczyły słynny Dzwon Zygmunta, Muzeum Katedralne oraz Groby Królewskie. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami udali się na spacer na Stare Miasto, gdzie dowiedzieli się paru ciekawostek.



















