We wtorek Pani Dyrektor wraz z Panią Bibliotekarką wręczyły uczniom klasy pierwszej dyplomy oraz nagrody za aktywność czytelniczą i zaangażowanie w działania promujące czytelnictwo.

Pierwszoklasiści poznali już cały alfabet, dlatego coraz śmielej i chętniej sięgają po książki. Regularnie odwiedzają bibliotekę, rozwijają swoje zainteresowania czytelnicze i odkrywają radość płynącą z samodzielnego czytania.

W uznaniu ich wysiłku i aktywności wyróżniona została cała klasa. To piękny przykład tego, że czytanie może być nie tylko nauką, ale także wspaniałą przygodą.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy im wielu fascynujących spotkań z książką oraz nieustającej pasji do czytania!