23 czerwca uczniowie z klas 5-7 zwiedzali Teatr Groteska. Dzieci miały okazję, aby zobaczyć pomieszczenia i miejsca, do których zwykli widzowie nie mają dostępu. Uczniowie zobaczyli, co się kryje za kurtyną; odwiedzili garderobę aktorów i dowiedzieli się, kto pracuje w teatrze. Na koniec oglądali różna maski (a niektórzy je nawet zakładali) oraz lalki wykorzystywane na scenie. Zachęcamy do obejrzenia galerii z tego wyjścia.