Reprezentanci klas 1a, 2a i 3a, w piątek 10 marca, wzięli udział w międzyszkolnym turnieju piłki nożnej, organizowanym na terenie hali sportowej Wisły Kraków. Pierwsza część tych rozgrywek odbywała się z samego rana i rywalizowali w niej przedstawiciele klas pierwszych i drugich. Najpierw każda z klasowych reprezentacji rozgrywała mecz na rozgrzewkę, w którym rywalami byli zawodnicy akademii piłkarskiej Wisły Kraków. Stąd też przewaga miejscowych była widoczna, jednakże nasi chłopcy nie poddawali się i strzelali gole nawet z najtrudniejszych pozycji! Następnie każda drużyna rywalizowała podczas konkursu indywidualnych umiejętności poszczególnych zawodników i pod okiem trenera Oskara sprawdzała swoje możliwości w wykonywaniu wyznaczonych zadań.

1 2

Następnie przyszedł czas na mecze o punkty! W tym wypadku Uczniom klas 1a i 2a przyszło rywalizować z reprezentacjami szkoły podstawowej nr 153. Nasi Pierwszoklasiści wyszli z tej walki zwycięsko i dzięki temu do szkoły wrócili z pucharem
i nagrodami indywidualnymi.

3

To był jednak nasz pierwszy międzyszkolny turniej więc dla wszystkich była to cenna lekcja na przyszłość – wszakże nie chodziło jedynie o pomyślny wynik lecz o dobrą zabawę, a tej nie brakowało!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjeć.

Jesteśmy niesamowicie dumni z naszych Pierwszoklasistów, którzy zdobyli puchar dla drużyny i nagrody: najlepszego bramkarza, najlepszego zawodnika i najlepszego strzelca turnieju!