W ostatnim czasie w klasie 3a dużo mówi się o podsumowaniach, pożegnaniach, efektach i nowych początkach. To wszystko za sprawą końca pierwszego etapu edukacyjnego, z którym przyjdzie się naszym Trzecioklasistom zmierzyć już lada dzień. Otóż od września br. rozpoczną oni szkolną edukację w klasie 4, wraz z zupełnie nowym wychowawcą, z nowymi przedmiotami… Ostatnie dni klasy 3 to czas pożegnania i okazania wdzięczności – za to, co już było.

Podczas rozmaitych zajęć poświęconych właśnie tej tematyce, Uczniowie pisali własnoręczne podziękowania w formie wypowiedzi pisemnych, ale również wykonywali słoneczniki wdzięczności. Przy okazji rozwijania umiejętności motorycznych i artystycznych, mieli okazję również do tego, by zastanowić się nad tym co im się udało osiągnąć przez ostatnie 3 lata.

Czy komuś warto za to podziękować? Czy nauka to wspaniała przygoda? Czy moi koledzy i koleżanki mieli wpływ na moje sukcesy? – to niektóre z pytań, na które udzielali przy tym odpowiedzi. Efekty ich pracy można obejrzeć na zdjęciach.

1 2

3 4

 

5 6

7 8