Wyjazd na zieloną szkołę to wielkie przeżycie dla wielu osób – to wyzwanie zarówno dla nauczycieli, rodziców i z pewnością dla uczniów. W ostatnim czasie Uczniowie i Uczennice klasy 3a mieli okazję takie wyzwanie podjąć. Wyjechali bowiem do Poręby Wielkiej – Koninek na krótki, trzydniowy wyjazd. Były to bardzo owocne trzy dni! 

Trzy dni pełne dobrej zabawy – wzmocnienia wielu klasowych relacji – Uczniowie musieli bowiem przez kilka dni trzymać się razem! Dogadywać się podczas wspólnego spędzania czasu w pokojach, współpracować podczas różnorodnych zajęć oraz zgodnie bawić się na świeżym powietrzu podczas czasu wolnego. Najlepsza zabawa nastąpiła jednak w parku rozrywki Rabkoland!

1 2

Były to również trzy dni pełne owocnej nauki. Trzecioklasiści mieli okazję poznać ciekawostki na temat Gorczańskiego Parku Narodowego, dowiedzieć się jakie zwierzęta i rośliny w nim występują oraz poznać zwyczaje wilków. Brali udział w warsztatach pt. “W słowach kilku o dobrym wilku” oraz obejrzeli sztukę pt. “Pinokio”.

3 4

Pogoda dopisała, humory dopisały i zdrowie dopisało – to był naprawdę udany wyjazd!

Kilka zdjęć można obejrzeć w galerii, a filmy z wszystkimi zdjęciami dostępne są na szkolnym Facebooku.